Kerko ne Google

9.06.2009

MP3 Workshop


MP3 Workshop Audio2x.com MP3 Seminari është një paketë të plotë software për të kthyer në wav mp3, wav në mp3. mp3 prerë segmente, kombinuar shumë mp3 fotografi në një ose lojë, CD shqyej Muzikë në mp3 apo valë. MP3 workshop gjithashtu vjen me një editor ID3 tag dhe një ndërtuar në lojtar. Interface është moderne dhe e lehtë për t'u përdorur, duke e lejuar ju që të shpejt akses të gjitha tiparet. Programi mbështet projekte për të mëtejshëm të organizojnë fotografitë tuaja. Software Cmimi: $ 19,95 Software Version: 1,90 Software-Release Date: 3-8-04 Size: 2,37 MB Platformë: Win95, Win98, WinME, WinNT 4.x, WinXP, Windows2000 Download Page: MP3 Workshop Download

Nuk ka komente:

Posto një koment

Ju Lutem lini Komentet tuaja sa i perket postimeve qe ne kemi bere, si dhe mund te shtroni Pyetje,Pergjigje per qfardo qe deshironi ju. Prandaj mos hezitoni Komentoni menjehere,Faleminderit.

Shkruaje ne Chat dhe shtyp ENTER ne tastaturen tuaj per te shtuar diqka ne Chat.

You4Dating.com | Rtk Live | Albasoul Mp3 | Tv dhe Radio | Lajme dhe info

Film Shqip Hikmetja Kohezgjatja 1:02:38 minuta