Kerko ne Google

9.05.2009

MP3 Strip_It! Digital


MP3 Strip_It! Digital MP3StripIt.com Me MP3 strip It!, Entuziastësh muzikë digjitale mund të shqyej, shifroj dhe convert CD mbledhjen e tërë e tyre muzikë në skeda të vogla MP3 lejon përdoruesve të krijojnë hartimin custom CD dhe shpëtoj ata që e-hit-mrekulli. MP3 Strip_It! Digital ju lejon të krijoni kopje dixhitale të përsosur këngë në CD dhe ruajtur ato si. Fotografi wav ose shifroj ato direkt në formatin MP3 përdorur bundled MP3 Encoder. Ajo gjithashtu mbështet codecs tjera të njohura MP3. Është tepër i lehtë për t'u përdorur. Pasi të keni vendosur atë, vetëm të futur një CD dhe vistoj ulje dëshironi të hequr (ose shqyerje ""). Me ndërtuar në mbështetje CDDB, ju mund të shkarkoni emrin e disk dhe të gjitha gjurmët e tij. Ky informacion është përdorur për të dhënat automatikisht skedarin MP3's tag. Nëse jeni duke kërkuar për një asnjë mënyrë-brainer të shqyej, shifroj, tag, dhe riemërtoj fotografi MP3 në një hap të lehtë, shikoni MP3 Strip_It! Digital. Software Cmimi: $ 24,95 Software Version: 5.7.0.223 Software-Release Date: 2-17-04 Size: 3,75 MB Platformë: Win95, Win98, WinME, WinNT 4.x, Windows2000, WinXP Download Page: MP3 Strip_It! Digital Shkarko

Nuk ka komente:

Posto një koment

Ju Lutem lini Komentet tuaja sa i perket postimeve qe ne kemi bere, si dhe mund te shtroni Pyetje,Pergjigje per qfardo qe deshironi ju. Prandaj mos hezitoni Komentoni menjehere,Faleminderit.

Shkruaje ne Chat dhe shtyp ENTER ne tastaturen tuaj per te shtuar diqka ne Chat.

You4Dating.com | Rtk Live | Albasoul Mp3 | Tv dhe Radio | Lajme dhe info

Film Shqip Hikmetja Kohezgjatja 1:02:38 minuta