Kerko ne Google

9.05.2009

123 MP3 Recorder

123 MP3 Recorder Inc gjitha butë Gjitha Recorder kthen kompjuterin tuaj në një studio muzikë profesionale. Me gjithë Recorder, ju mund të regjistroni zë nga mikrofon, line-in audio, audio streaming nga interneti, apo muzikë e luajtur nga Winamp, Windows Media Player, Quick Time, Real Player, Flash, lojra, etj Recorder mund të regjistrojë, për të ndryshuar , eksporti çdo zë që ju mund të dëgjoni pa humbur asnjë cilësi, dhe t'ju japë aftësinë për të regjistruar të shëndosha dhe ruajini ato direkt në mp3, wma, ogg, vqf, synchronously.As wav më shumë, me të gjitha Recorder, ju mund të modifikoj shëndoshë me efekte speciale si zbehet në, shuhem, të normalizohen, shkallë, heshtje shtrydh etj Software Cmimi: $ 29,95 Software Version: 2.0 Software-Release Date: 11-20-02 Size: 2,632 MB Platformë: Win95, Win98, WinME, WinNT 4.x, WinXP, Windows2000, Windows CE Download Page: 123 MP3 Recorder Download

Nuk ka komente:

Posto një koment

Ju Lutem lini Komentet tuaja sa i perket postimeve qe ne kemi bere, si dhe mund te shtroni Pyetje,Pergjigje per qfardo qe deshironi ju. Prandaj mos hezitoni Komentoni menjehere,Faleminderit.

Shkruaje ne Chat dhe shtyp ENTER ne tastaturen tuaj per te shtuar diqka ne Chat.

You4Dating.com | Rtk Live | Albasoul Mp3 | Tv dhe Radio | Lajme dhe info

Film Shqip Hikmetja Kohezgjatja 1:02:38 minuta