Kerko ne Google

9.05.2009

CoffeeCup MP3 Ripper & Burner


CoffeeCup MP3 Ripper & Burner CoffeeCup - HTML Editor, Web Hosting, FTP, Web Design Software CoffeeCup MP3 Ripper & Burner software është i përkryer për të shkëlqyer, konvertimin ose djegia muzikën tuaj të preferuar. Kjo ju lejon të ruani CD tuaj për të gjitha llojet e formateve të muzikës si MP3, WMA, OGG, APE, WAV, VQF dhe pastaj ata luajnë përsëri në pothuajse çdo pajisje. Rip & Burn mund të përdoret për krijimin e MP3's nga CD tuaj dhe gjithashtu konvertimin në formate të tjera të muzikës MP3 (si wav në mp3) ose mbrapa dhe me radhë. Ajo ka një ndërtuar në Ripper, Audio Converter, ndezjes CD, CD Labeler, dhe këngën dhe zbulimin Artist shumë. Kur ju jeni bërë vetëm të dëgjojnë për ta në kompjuterin tuaj, në shtëpi, makinë apo ndonjë MP3 player portativ si një iPod, Nomad, apo Rio. Ai ka gjithçka që ju duhet për të bërë muzikë ashtu siç dëshiron shumë. Fast and Easy. Software Price: $ 24 Software Version: 2.5 Software-Release Date: 7-20-04 Size: 4,61 MB Platformë: Win98, WinME, WinXP, WinNT 4.x, Windows2000, Windows2003 Download Page: CoffeeCup MP3 Ripper & Burner Download

Nuk ka komente:

Posto një koment

Ju Lutem lini Komentet tuaja sa i perket postimeve qe ne kemi bere, si dhe mund te shtroni Pyetje,Pergjigje per qfardo qe deshironi ju. Prandaj mos hezitoni Komentoni menjehere,Faleminderit.

Shkruaje ne Chat dhe shtyp ENTER ne tastaturen tuaj per te shtuar diqka ne Chat.

You4Dating.com | Rtk Live | Albasoul Mp3 | Tv dhe Radio | Lajme dhe info

Film Shqip Hikmetja Kohezgjatja 1:02:38 minuta