Kerko ne Google

9.06.2009

All Converter


Të gjitha Converter 1 Benison Të gjitha Converter është i fuqishëm, të gjitha-në-një, multimediale aplikim konvertimin mediat fotografi mes medias më popullore formats.With All Converter, ju mund të konvertohet në MP3 WAV, MP3 to WMA, MP3 to OGG, MP3 për VQF, WAV të MP3, WAV to WMA, WAV to OGG, WAV to VQF, WMA to MP3, WMA to OGG, WMA to VQF, OGG to MP3, OGG to WAV, OGG to WMA, OGG të VQF, VQF to MP3, WAV VQF të, VQF të WMA, VQF të OGG.All Converter bërë të lehtë për të menaxhuar detyrë konvertimin tuaj. Ju mund të zgjidhni fotografi nga file menu dialog, predhë e dritare explorer ose terhiqe fotografi tuaja në Të gjitha Converter.You mund të merrni më punën e bërë automatikisht JUST me clicks.You miut sereval mund të zgjidhni shumë fotografi në një grumbull pa marrë parasysh llojet e mediave të tyre dhe e kthyer -të llojeve, dhe pastaj të fillojë detyrën tuaj konvertimin. Nëse është e nevojshme, All Converter mund ta fikni kompjuterin tënd automatikisht kur të gjithë bërë. Sa më shumë, ju mund të luajnë të gjitha dosjet e llojeve të gjitha këto media me Converter. Software Cmimi: $ 29,95 Software Version: 5.0.9 Software-Release Date: 9-9-04 Size: 6,51 MB Platformë: Win95, Win98, WinME, WinNT 4.x, WinXP, Windows2000 Download Page: Të gjithë Shkarko Converter

Nuk ka komente:

Posto një koment

Ju Lutem lini Komentet tuaja sa i perket postimeve qe ne kemi bere, si dhe mund te shtroni Pyetje,Pergjigje per qfardo qe deshironi ju. Prandaj mos hezitoni Komentoni menjehere,Faleminderit.

Shkruaje ne Chat dhe shtyp ENTER ne tastaturen tuaj per te shtuar diqka ne Chat.

You4Dating.com | Rtk Live | Albasoul Mp3 | Tv dhe Radio | Lajme dhe info

Film Shqip Hikmetja Kohezgjatja 1:02:38 minuta