Kerko ne Google

9.06.2009

MP3 WAV Convertor


MP3 WAV Converter Audio-Ware.com MP3 WAV Converter është ideal të gjitha-në-një mjet për konvertimin e tufa e dosjeve në formatin MP3 WAV fotografi për djegien e CD. Dëshironi të merrni më shumë muzikë në një disk? Është gjithashtu e madhe për kthimin e preferuar mbledhjen tuaj të vjetër e dosjeve të WAV në hapësirë për të shpëtuar kondensuar format MP3. Dhe kjo është vetëm një lojtar i shkëlqyer MP3 dhe WAV player më vete. Software Cmimi: $ 19,95 Software Version: 2,68 Software-Release Date: 4-25-03 Size: 2,83 MB Platformë: Win95, Win98, WinME, WinNT 3.x, WinNT 4.x, WinXP, Windows2000 Download Page: MP3 WAV Converter Shkarko

Nuk ka komente:

Posto një koment

Ju Lutem lini Komentet tuaja sa i perket postimeve qe ne kemi bere, si dhe mund te shtroni Pyetje,Pergjigje per qfardo qe deshironi ju. Prandaj mos hezitoni Komentoni menjehere,Faleminderit.

Shkruaje ne Chat dhe shtyp ENTER ne tastaturen tuaj per te shtuar diqka ne Chat.

You4Dating.com | Rtk Live | Albasoul Mp3 | Tv dhe Radio | Lajme dhe info

Film Shqip Hikmetja Kohezgjatja 1:02:38 minuta