Kerko ne Google

9.06.2009

DJ Mix Pro


DJ Mix Pro Beatlock Teknologji DJ Mix Pro është një jukebox zgjuar për Windows. DJ Mix Pro është projektuar për të ju lejojnë të zgjidhni këngët ndërsa ajo kryen nga vetë kryq venitje cilësisë, mundi që përputhen mixes mes këngë. Ju thjesht duhet të plotësoni playlist tuaj dhe kjo është e bërë! Ju mund të redaktoni optionnaly pozitën përzierje dhe gjatësinë, të dëgjoni atë në kufje tuaj të kontrolloni ju pëlqen. Ky është programi i fundit DJ për partitë. Provoni dhe ju do të jetë i habitur se sa lehtë mund të bëhet një përzierje mundi DJ! Software Price: $ 40 Software Version: 3.0 Software-Release Date: 6-28-02 Size: 1,2 MB Platformë: Win95, Win98, WinME, WinNT 4.x, WinXP, Windows2000 Download Page: DJ Mix Pro Download

Nuk ka komente:

Posto një koment

Ju Lutem lini Komentet tuaja sa i perket postimeve qe ne kemi bere, si dhe mund te shtroni Pyetje,Pergjigje per qfardo qe deshironi ju. Prandaj mos hezitoni Komentoni menjehere,Faleminderit.

Shkruaje ne Chat dhe shtyp ENTER ne tastaturen tuaj per te shtuar diqka ne Chat.

You4Dating.com | Rtk Live | Albasoul Mp3 | Tv dhe Radio | Lajme dhe info

Film Shqip Hikmetja Kohezgjatja 1:02:38 minuta