Kerko ne Google

9.06.2009

1st Mp3 Wav Converter


1 Mp3 WAV Converter Kriteret e parë 1 Mp3 WAV Converter është një ideal të gjitha-në-një mjet: ai konvertuar Mp3 fotografi në fotografi wav dhe anasjelltas, dhe kjo është një lojtar i ftohtë dhe lojtar Mp3 Vala. Ai konverton Mp3 fotografi në fotografi wav në grumbull, duke bërë të mundur atyre ju djeg ne CD, por konvertuar fotografi wav për fotografi Mp3 kështu që WAV files tuaj të preferuar të bëhet shumë më e vogël mp3 files. 1 Mp3 WAV Converter punon pa probleme në të gjitha platformat Windows. I shpejtë, i lehtë për t'u përdorur, ajo prodhon cilësi të mrekullueshme të shëndosha dhe ruan Play & Convert Lista automatikisht. Software Cmimi: $ 19,95 Software Version: 2.60 Software-Release Date: 5-9-02 Size: 2.5 MB Platformë: Win95, Win98, WinME, WinNT 4.x, WinXP, Windows2000 Download Page: 1 Mp3 WAV Converter Shkarko

Nuk ka komente:

Posto një koment

Ju Lutem lini Komentet tuaja sa i perket postimeve qe ne kemi bere, si dhe mund te shtroni Pyetje,Pergjigje per qfardo qe deshironi ju. Prandaj mos hezitoni Komentoni menjehere,Faleminderit.

Shkruaje ne Chat dhe shtyp ENTER ne tastaturen tuaj per te shtuar diqka ne Chat.

You4Dating.com | Rtk Live | Albasoul Mp3 | Tv dhe Radio | Lajme dhe info

Film Shqip Hikmetja Kohezgjatja 1:02:38 minuta