Kerko ne Google

9.06.2009

MP3 CD Writer


MP3 CD Writer DanDans Media Vendos MP3 tuaj të preferuar në CD në sekonda dhe dëgjoni ata në makinën tuaj, në stereo tuaj në shtëpi, në walkman tuaj CD ose në CD player tuaj! Ose të bëjë një CD Audio ose MP3 CD me ton tuaj MP3s si një dhuratë të veçantë për miqtë tuaj të afërt! MP3 CD Writer shkruan. Mp3,. Wav files ose në listat ekzistuese të luajë (PLS/M3U) mbi-fal-si një CD Audio CD ose MP3. Ky software jashtëzakonisht të lehtë për tu përdorur me dhunti të shumta dhe mbështet pothuaj të gjitha karakteristikat Shkrues CD: 1. Supprts Audio CD dhe MP3 CD 2. Direct-to-djegur CD pa WAV files përfshirë. Nuk ka nevojë për hapësirë tonë hard drive 3. Mbështet BURN-prova 4. Supports Lartë Writing Speeds. Ju nuk duhet të presë për një kohë të gjatë. 5. Shkruani mbështet Test Mode për të testuar përzënë CDR dhe nuk ka të dhëna do të jetë e shkruar fizikisht në disk 6. Mbështet pothuaj të gjitha CD-R dhe CD-disqet W 7. Supports zvarritje dhe droping të shtoni fotografi audio 8. Supports PLS/M3U Playlist për të bërë ju të menaxhuar MP3 listën e skedarëve të mirë për burnning 9. Supports ID3 Tag Editing. Ju mund të redaktoni ID3 Tag tuaj fotografi MP3 easly. 10. Supports CD-RW Disc fshirja dhe shkrimit 11. Shënoni sasinë e saktë të heshtjes mes 12 këngë. Automatikisht trims heshtje nga fillimi apo fundi i këngëve 13. Ju mund të eksportit playlist për CD Label Printime. MP3 CD Writer ka gjithashtu një miku Ndihmë pretty interface dhe i përshtatshëm Instant. Software Cmimi: $ 24,00 Software Version: 6,0 Software-Release Date: 8-10-04 Size: 1,15 MB Platformë: Win95, Win98, WinME, WinNT 4.x, WinXP, Windows2000

Nuk ka komente:

Posto një koment

Ju Lutem lini Komentet tuaja sa i perket postimeve qe ne kemi bere, si dhe mund te shtroni Pyetje,Pergjigje per qfardo qe deshironi ju. Prandaj mos hezitoni Komentoni menjehere,Faleminderit.

Shkruaje ne Chat dhe shtyp ENTER ne tastaturen tuaj per te shtuar diqka ne Chat.

You4Dating.com | Rtk Live | Albasoul Mp3 | Tv dhe Radio | Lajme dhe info

Film Shqip Hikmetja Kohezgjatja 1:02:38 minuta