Kerko ne Google

9.06.2009

Advanced MP3 CD Burner


Advanced MP3 CD Burner Dreamextremal Burn Audio CD Your Own nga Shkarkuar MP3 Files dhe Listen to Them më juaj Home, Car Stereo ose Portable CD Player! Advanced MP3 CD Burner ju mundëson që të djeg fotografi preferuar MP3 tuaj me vetëm disa klikime të CD audio që mund të luhet në çdo shtëpi standard stereo apo makinë, CD player portativ dhe PC tuaj. Me lehtë për të kuptuar pikë dhe klikoni ndërfaqe grafike përdorues ju do të krijojë vetë kualitetin e lartë audio-CD-ve nga tuaj fotografi preferuar MP3 shpejt dhe me lehtësi. Është kaq e lehtë që ju do të love it! Just drag & drop your files MP3 dhe kliko "Burn butonin" - it's that easy! Advanced MP3 CD Burner mund të djegur fotografitë tuaja MP3 të CD-disk R on-me-fal nuk ka nevojë për të kthyer ata në fotografi të mëdha WAV, kështu që ju do të kurseni hapësirë vlerë disk. Ai mbështet sistem efikas buffering dhe djegin-teknologji dëshmi për gabim regjistrim falas. Advanced MP3 CD Burner mbështet përdorimin e shkruar me shpejtësi të lartë, jo më të gjatë pret për djegie tuaj për të kompletuar! Ai mbështet shumica e shkrimtarëve CD popullor të gjitha mesme CD. Mbështetje të ri-disqet mund të shkruhet ju lejon juve të shkruani një ri-disk mund të shkruhet si shumë herë të doni. It supports WAV dhe dosjet MP3 muzikë. Advanced MP3 CD Burner automatikisht do të përcaktojë regjistrimin e shpejtësisë dhe të gjitha opsionet e përparuar sipas sistemin tuaj kompjuterik. Me djeg lehtë manipulimin e saj ju mund ta ndryshojë listën e renditjes së listës rrugën tuaj këngë lehtësisht mënyrën që ju dëshironi të duket më shumë tuaj CD audio. Ju mund të luajnë fotografi MP3 tuaj para se të djegur nga i avancuar MP3 CD Burner të jetë i sigurt fotografi ju do të digjen work properly. Bar Time tregon shumën totale të marrë kohë për CD të ri. Advanced MP3 CD Burner është 100% i gatshëm për Windows (r) XP. Të gjitha funksionet janë të mbështetur në të gjitha versionet e Windows, duke përfshirë Windows (r) 95, 98, Me, NT4, 2000 dhe XP! Software vjen me dokumentacionin e plotë për të ndihmuar t'ju ndihmojnë të përfitoni maksimumin prej Advanced juaj MP3 CD Burner dhe më shumë. Shkarko kopje të Avancuara MP3 CD Burner tani dhe filloni të djegur CD-in tuaj audio në minuta! Software Cmimi: $ 29,95 Software Version: 1.1 Software-Release Date: 2-14-03 Size: 1,37 MB Platformë: Win95, Win98, WinME, WinXP, WinNT 4.x, Windows2000 Download Page: Advanced MP3 CD Burner Download

Nuk ka komente:

Posto një koment

Ju Lutem lini Komentet tuaja sa i perket postimeve qe ne kemi bere, si dhe mund te shtroni Pyetje,Pergjigje per qfardo qe deshironi ju. Prandaj mos hezitoni Komentoni menjehere,Faleminderit.

Shkruaje ne Chat dhe shtyp ENTER ne tastaturen tuaj per te shtuar diqka ne Chat.

You4Dating.com | Rtk Live | Albasoul Mp3 | Tv dhe Radio | Lajme dhe info

Film Shqip Hikmetja Kohezgjatja 1:02:38 minuta