Kerko ne Google

9.06.2009

CD to MP3 Freeware


CD to MP3 Freeware Eusing Software Pa pagesë CD to MP3 Converter është i lehtë për t'u përdorur rrjepës CD që ju lejon të nxjerr fotografi audio nga CD dhe kthyer ato në formatin MP3. Ajo mund të rifitoj automatikisht titullin informacion nga CDDB database, normalizimin e prodhimit fotografi dhe përkrah mundësitë shtesë LAME. Ju gjithashtu mund të përdorin softuer për rekord për MP3 me mikrofon tuaj, ose të konvertojë fotografi format.Easy MP3 WAV për të përdorur ndërfaqe që ju lejon të shqyej gjurmët e CD Audio tuaj vetëm nga disa clicks.It gjithashtu mund të qartë listën e luajnë RealOne Player and Windows Media Player. Software Çmimi: Freeware Software Version: 1.1 Software-Release Date: 9-19-04 Size: 0,91 MB Platformë: Win95, Win98, WinME, WinNT 3.x, WinNT 4.x, WinXP, Windows2000 Download Page: CD to MP3 Freeware Shkarko

Nuk ka komente:

Posto një koment

Ju Lutem lini Komentet tuaja sa i perket postimeve qe ne kemi bere, si dhe mund te shtroni Pyetje,Pergjigje per qfardo qe deshironi ju. Prandaj mos hezitoni Komentoni menjehere,Faleminderit.

Shkruaje ne Chat dhe shtyp ENTER ne tastaturen tuaj per te shtuar diqka ne Chat.

You4Dating.com | Rtk Live | Albasoul Mp3 | Tv dhe Radio | Lajme dhe info

Film Shqip Hikmetja Kohezgjatja 1:02:38 minuta