Kerko ne Google

9.06.2009

MP3 CD Ripper


MP3 CD Ripper DanDans Media A keni menduar të konvertimin e CD tuaj të preferuar në MP3 ose klon atë? A keni qenë në kërkim për të tilla një mjet i fuqishëm? Vetëm provoni MP3 CD Ripper tani! Vendos CD në CD drive dhe kliko, çdo gjë është në rregull! MP3 CD Ripper konvertuar audio CD to MP3, OGG or WAV direkt dhe audio CD klon lehtë. Ajo gjithashtu ka disa mjete të tilla si redaktor cool ID3 tag DanDans lojtar dhe OGG. MP3 CD Ripper supports multiple drives CD, ID3 tag auto-Embedding, auto CDDB-grabbing, duke krijuar playlist automatikisht dhe auto audio CD-zbulimin. Është shumë e lehtë për t'u përdorur dhe ka një layout cool. Ju mund të ndryshoni lëkurat tuaja të preferuara. DanDans ZQM Lojtari është një ftohtë dhe OGG Player portativ. Ajo mund të luajë OGG MP3 WAV WMA CD ASF Mesi Mesi RMI kar dhe ka funksionet standarde për kontrollin e rishikim tuaj Software Price: $ 39 Software Version: 6,0 Software-Release Date: 8-10-04 Size: 3,00 MB Platformë: Win95, Win98, WinME, WinNT 4.x, WinXP, Windows2000 Download Page: MP3 CD Ripper Shkarko

Nuk ka komente:

Posto një koment

Ju Lutem lini Komentet tuaja sa i perket postimeve qe ne kemi bere, si dhe mund te shtroni Pyetje,Pergjigje per qfardo qe deshironi ju. Prandaj mos hezitoni Komentoni menjehere,Faleminderit.

Shkruaje ne Chat dhe shtyp ENTER ne tastaturen tuaj per te shtuar diqka ne Chat.

You4Dating.com | Rtk Live | Albasoul Mp3 | Tv dhe Radio | Lajme dhe info

Film Shqip Hikmetja Kohezgjatja 1:02:38 minuta